lihi forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pato ylli i ri i Milanit

Shko poshtė

Pato ylli i ri i Milanit Empty Pato ylli i ri i Milanit

Mesazh nga LIHI Tue Jan 29 2008, 04:06

Pato ylli i ri i Milanit Pato

Braziliani Aleksandre Pato ėshtė bėrė heroi i ri i tifozėve kuqezi, pas vetėm katėr ndeshjeve tė zhvilluara nė fanellėn e Milanit. Arsyeja ėshtė e thjeshtė, ai nė kėto katėr ndeshje ka shėnuar tre gola dhe ka pasur paraqitje tė shkėlqyeshme.
Nė fitoren e sė dielės ndaj Xhenovės, Pato shėnoi tė dy golat e ndeshjes, duke e ndihmuar skuadrėn e tij ta shijojė fitoren e dytė para tifozėve tė vet. "Gjatė pushimit ndėrmjet dy pjesėlojėve, bashkėlojtarėt mė thanė qė tė luaj i qetė, sepse golat do tė vijnė. Sa i pėrket lojės time nė sulm, unė nuk kam probleme. Do tė luaj ēfarėdo qė kėrkon trajneri", ka theksuar Pato, i cili tė dielėn luajti i vetmuar nė sulm, pasi Ronaldo pushoi pėr shkak tė lėndimit, kurse Xhilardino qėndroi nė bankėn e zėvendėsuesve. "Pato ėshtė shumė i ri. Tė gjith ne nė klub duhet tė kujdesemi pėr tė. Ai ėshtė njė djalosh intelegjent, por nė moshėn e tij ėshtė shumė rrezik tė bėhesh i famshėm", ka theksuar mesfushori i Milanit, Klarens Sedorf.
LIHI
LIHI
100% DeQaNaLi
100% DeQaNaLi

Male
Numri i postimeve : 133
Age : 37
Vendndodhja : Restovicė, Deēanė, Zürich
Registration date : 09/05/2007

http://www.lihi.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi