lihi forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spears e zhveshur “shokon” shitėsit

Shko poshtė

Spears e zhveshur “shokon” shitėsit Empty Spears e zhveshur “shokon” shitėsit

Mesazh nga LIHI Tue Jan 29 2008, 04:27

Spears e zhveshur “shokon” shitėsit Britney%20spears.j

Britney Spears ka tronditur stafin e njė dyqani nė Kaliforni, tė dielėn, me tė dalė nga zhveshtorja tėrėsisht e zhveshur.
Njė ditė pėrpara se njė gjykatės nė Los Anxhelos ka refuzuar tė anuloj vendimin sipas sė cilit Spears-it nuk i lejohet tė shoh fėmijėt njė muaj, kėngėtarja bėri njė skandal nė njė butik. Spears dhe i dashuri i saj i ri, paparaci Adnan Ghalib kishin shkuar nė njė butik me ē’rast Spears kishte marrė njė fustan pėr tė provuar. Ajo kishte hyrė nė zhveshtore por me t’u ri-paraqitur ajo tronditi tė gjithė pasi qė nuk kishte tė veshur as fustanin as rrobat me tė cilat kishte hyrė nė dyqan.
Njė punonjėse e atij butiku i ka deklaruar revistės “Life & Style”: “Kam mbetur pa fjalė. Ajo ishte pėrpara meje tėrėsisht e zhveshur. Iu afrova pėr ta mbulur me njė fustan por ajo mė tha tė largohem”. . dėshmitarėt thonė se Spears dhe Ghalib kanė kaluar 30 minuta nė njė dhomė tė butikut pėrpara se tė largoheshin.
"Nuk kuptoja asgjė ēfarė ajo thoshte, ajo fliste nė aksentin britanik. Doja ta ndihmoja pėr ajo u sjell aq keq sa qė e lash vetėm " ka deklaruar njė tjetėr dėshmitar.
Kjo skenė bizare ndodhi gjatė vikendit kur Spears ishte parė me tė dashurin e ri, e veshur me njėrin prej fustaneve qė kishte veshur ku ishte martuar me Kevin Federline, mė 2004.
LIHI
LIHI
100% DeQaNaLi
100% DeQaNaLi

Male
Numri i postimeve : 133
Age : 37
Vendndodhja : Restovicė, Deēanė, Zürich
Registration date : 09/05/2007

http://www.lihi.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi