lihi forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“I am Legend”, filmi mė i shikuar nė Evropė gjatė fundjavės

Shko poshtė

“I am Legend”, filmi mė i shikuar nė Evropė gjatė fundjavės Empty “I am Legend”, filmi mė i shikuar nė Evropė gjatė fundjavės

Mesazh nga LIHI Tue Jan 29 2008, 04:34

“I am Legend”, filmi mė i shikuar nė Evropė gjatė fundjavės 9-i_am_legeng

Filmi “I am Legend” me aktor Will Smith-in ėshtė filmi qė ka fituar mė sė shumti tė holla nė arkat filmike nė Evropė gjatė fundjavės. Filmi amerikan ka lėnė pas tė gjitha prodhimet e tjera kinematografike qė janė shfaqur nė Itali, Angli, Gjermani dhe Francė, duke arritur kėshtu sukses tė madh vetėm nė javėn e parė tė shfaqjes.
LIHI
LIHI
100% DeQaNaLi
100% DeQaNaLi

Male
Numri i postimeve : 133
Age : 37
Vendndodhja : Restovicė, Deēanė, Zürich
Registration date : 09/05/2007

http://www.lihi.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi