lihi forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Etno Engjujt realizojnė video-klipin e ri

Shko poshtė

Etno Engjujt realizojnė video-klipin e ri Empty Etno Engjujt realizojnė video-klipin e ri

Mesazh nga LIHI Tue Jan 29 2008, 04:18

Etno Engjujt realizojnė video-klipin e ri Etno%20Engjujt

Rep grupi kosovar “Etno Engjujt” ka realizuar video-projektin mė tė ri “All night”. Kėnga ėshtė pjesė e albumit tė fundit tė grupit “10-she”, me tė cilin ai ka shėnuar 10 vjetorin e formimit, vjet. Muzika dhe teksti i kėngės janė realizuar nga anėtarėt e grupit “Etno Engjujt” tė cilėt kėtė radhė kanė zgjedhur tė bashkėpunojnė me rep-grupin K-OS, Lyrical Son dhe vokalistin e daullexhiun e grupit NRG, Besnik Ēaka. Video-klipi “All night” ėshtė realizuar nga produksioni kosovar “Pulla”.
LIHI
LIHI
100% DeQaNaLi
100% DeQaNaLi

Male
Numri i postimeve : 133
Age : 37
Vendndodhja : Restovicė, Deēanė, Zürich
Registration date : 09/05/2007

http://www.lihi.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi