lihi forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loja me Emera

Shko poshtė

Loja me Emera Empty Loja me Emera

Mesazh nga llastiki Thu May 10 2007, 23:32

Loja zhvillohet keshtu..

une tham nje emer
p.sh LIHI. dhe ti pastaj me shkronen e fundit te emerti e krion nje emer t`ro
Ilaz


hajde une po ja filloj Wink


ARDIAN
Arrow
llastiki
llastiki
lihi forum VIP
lihi forum VIP

Male
Numri i postimeve : 22
Age : 37
Registration date : 10/05/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Loja me Emera Empty Re: Loja me Emera

Mesazh nga Virusi-V Wed Aug 08 2007, 03:19

Naim
avatar
Virusi-V
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi