lihi forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britney Spears planifikon tė konvertohet nė myslimane

Shko poshtė

Britney Spears planifikon tė konvertohet nė myslimane Empty Britney Spears planifikon tė konvertohet nė myslimane

Mesazh nga LIHI Tue Jan 29 2008, 04:30

Britney Spears planifikon tė konvertohet nė myslimane 1%20b

Skandalet siē duket nuk kanė tė ndalur pėr Britney Spears-in. Kėngėtarja e famshme amerikane planifikon njė tjetėr befasi. Ajo ka plane konvertohet nė fenė myslimane pasi qė i dashuri i saj, me prejardhje pakistaneze Adnan Ghalbi, qė jeton nė Birmingham tė Anglisė, ėshtė mysliman.

Mediat angleze shkruajnė se paparaci Galbi planifikon ta vjedhė zemrėn e yllit Hollivudian nė mėnyrė qė t’i sigurojė vetes njė pasuri tė madhe. Ai ėshtė munduar qė tė shiste foto nudo tė Britnit, 26- vjeēare dhe tė marrė lėvdata pėr jetėn e tyre seksuale duke thėnė se ajo pėlqen qė ai t’i thotė fjalė tė ndyta asaj nė akcentin e tij britanik, ka raportuar ‘News of the World’. Thuhet se Spears u ka treguar miqve tė saj se sa shumė e dashuron 35- vjeēarin Ghalbi dhe se planifikon tė martohet me tė dhe tė konvertohet nė fenė myslimane. Nė ēastet e saj mė tė ēmendura ajo ka kėrcėnuar se do tė gėnjejė pėr vdekjen e saj, nė mėnyrė qė tė nisė njė jetė tė re nė Pakistan. Familja e Galbit, nė Angli, ka kėrkuar nga ai qė tė heqė dorė nga kėngėtarja. Mėnyra e vetme qė familja ta pranojė lidhjen e tyre duket tė jetė konvertimi i kėngėtares nė njė besimtare myslimane dhe martesa mė pas, sipas rregullave tė kėsaj feje.
Ndėrkohė nė lajmet mė tė fundit pėr kėngėtaren...ishte krijuar kaos jashtė gjykatės sė Los Anxhelosit ku kėngėtarja problematike ishte pėrpjekur por nuk kishte arritur tė hynte pėr tė qenė e pranishme nė seancėn dėgjimore, ku gjykatėsi refuzoi tė anulonte vendimin pėr tė mos i lejuar kėngėtares t’i vizitoi fėmijėt. Tė hėnėn, Spears kishte arritur me disa orė vonesė dhe ishte rrethuar nga fotografėt me tė arritur nė gjykatėn e Los Anxhelosit. Por nė vend se tė drejtohej kah ndėrtesa e gjykatės kur seanca veē po mbahej, me Federline-in tė pranishėm nė gjyq, ajo u kthye nė veturė dhe u largua.
Kevin ka fituar kujdestarinė e plotė tė fėmijėve nė muajin tetor, kur Britney kishte dėshtuar t’i nėnshtrohej testit pėr pėrdorimin e narkotikėve, qė e kishte tė caktuar nga gjykatėsi.
LIHI
LIHI
100% DeQaNaLi
100% DeQaNaLi

Male
Numri i postimeve : 133
Age : 37
Vendndodhja : Restovicė, Deēanė, Zürich
Registration date : 09/05/2007

http://www.lihi.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi